Wiosenny Kombinezon

Wiosenny Kombinezon

Czas przygotować się na powitanie wiosny. I chociaż ogólna sytuacja zwiząna z koronawirusem temu nie sprzyja, publikujemy na naszym blogu modowym kolejne posty ze stylizacjami , które przygotowałyśmy dla Was wcześniej.

Moja dzisiejszy outfit to zwiewny kombinezon w kolorze szarego denimu, miękkie futerko oraz czarne wysokie botki na platformie. Natomiast kuferkowa torebka w kolorze brudnego różu, została znaleziona na dnie szafy i okazała się idealna, ponieważ pięknie komponuje się z okryciem.

Skórzane botki są bardzo wygodne i co najważniejsze stabilne.

Wszystkie kolory ubrań, które mam na sobie pasują do mojego typu kolorystycznego, czyli Soft Summer. Nie wiem tylko czy kiedykolwiek zrezygnuję z czerni i bieli na rzecz granatu i koloru kości słoniowej.

Eksperyment na naszym blogu modowym 30+ trwa i zapewniamy, że szkolenie ze stylizacji, analizy kolorystycznej oraz makijażu (już nasze drugie) nie pójdzie w las. 😉 I mimo, że to od nas zależy czy zastosujemy się do wskazówek, które pozwolą podkreślić naszą urodę to czasem przyzwyczajenie jest drugą naturą i nie zawsze wyrzucamy z szafy wszystko, co do nas „nie pasuje”. Dla mnie czerń i biel to must have, szczególnie jeśli chodzi o ubrania z linii basic (np. T-shirty). Dlatego nie pozbędę się tych rzeczy, a jeśli się zużyją – wymienię je na nowe. Nie będę kryła, że mam też słabość do koronek i czarnych sukienek, które nie są mi pisane – to elegancja, którą wg mnie każda z nas ubierze w potrzebie nagłego wyjścia i nie będzie wyglądała źle. Niezależnie od typu urody.

Kombinezon – Zara

Futro – F&F Fashion

Botki – SPM / Zalando

Torebka – Wittchen

Okulary – Le Specs