Plisowana spódnica

Plisowana spódnica

Nie pierwszy już raz chciałabym przedstawić Wam tutaj outfit skomponowany z elementów kolekcji Gerry Weber. Niezmiennie jestem zachwycona wykonaniem, jakością jak i pomysłowością projektantów. Serce moje skradł koncept połączenia szerokich czerwono – biało – granatowych gradientowych pasów z plisem na nietuzinkowej spódniczce midi.

plis

Plis powraca do łask i podbija nasze ulice. Można się w nim czuć bardzo kobieco i atrakcyjnie, a do tego zwiewnie niczym motylek. 😉 Taki rodzaj spódniczek kojarzy mi się z radosną modą z lat 60. XX w.

Dodatkową fantastyczną właściwością plisu jest to, że nie jestem w stanie go pognieść. Mogę zatem wyglądać w pracy elegancko i stylowo przez całe osiem godzin!

midi

Kierując się zasadą „szeroki dół – wąska góra”, do spódniczki dobrałam prostą granatową bluzkę z półdługim rękawem, a następnie do tak skomponowanego zestawu dopasowałam granatowe szpilki.

midi

Białe okulary z pasiastymi zausznikami wprowadzają do stylizacji nieco nonszalanckiego luzu rodem z Saint-Tropez, a mała zgrabna chabrowa torebka nieco rozjaśnia całość.

midi

Aby podtrzymać w Was wesoły i lekki klimat, dedykuję Wam piosenkę Geneviève Grad „Douliou Douliou Saint-Tropez”  z filmu „Zandarm z Saint_Tropez” 😉

https://www.youtube.com/watch?v=PXaEyylQbLI

midi

Spódnica – Gerry Weber

Bluzka – Gerry Weber

Torebka – Gerry Weber

Szpilki – Intershoe

Okulary przeciwsłoneczne – Tommy Hilfiger

plis