Malina & wiśnia

Malina & wiśnia

Zima przykryła kołderką śniegu wszystkie kolory. Czas zatem ubarwić trochę krajobraz i postawić na wyraziste kreacje, dające nie tylko faktyczne, ale także wizualne ciepło.

Różowy sweterek

Lubię zimę, lubię, kiedy otaczający mnie biały puch tłumi dźwięki i sprawia, że krajobraz pięknieje, a okolica staje się bardziej przytulna. Podczas słonecznych, śnieżnych dni zabieram ze sobą kubek ciepłej herbaty i wędruję po okolicy podziwiając jej  piękno.

Malinowy płaszcz / bordowa torebka

Czasami zabieram ze sobą gazety i wstępuję do sąsiadki Riny na kawkę, by ogrzać się trochę i poplotkować o tym, co w trawie piszczy.

Malinowy płaszcz

W tym pocztówkowym, białym świecie brakuje mi nieco kolorów, dlatego chętnie ubieram je na siebie.

Malinowy płaszczyk o klasycznym rozkloszowanym kroju i wiśniowe rękawiczki oraz szalik dodają białej zimie ognistej energii i rozweselają mój nastrój. Gra w kolory widoczna jest także na moim sweterku – tutaj wiśniowy przechodzi płynnie w pomarańcz przez odcienie różu – trudne kolory, które jednak pasują do siebie odcieniami. Stylizację nieco uspokajają czarne spodnie i buty muszkieterki na płaskim obcasie – niezastąpione, ze względu na wygodę, podczas spacerów.

Malinowy płaszcz / różowy sweterek

Dopełnieniem całości jest obszerna wiśniowa torebka, do której na pewno zmieszczę „odwiedzinowe” ciasto.

Różowy sweterek / wiśniowa torba

Czy Wy także lubicie mocne barwy? Jakie są Wasze ulubione odważne kolory na zimę?

Malinowy płaszcz

Płaszcz – Desigual

Szal – Aldo

Sweter – Solar

Spodnie – Reserved

Muszkieterki – TK Maxx

Torebka – Gino Rossi

Okulary przeciwsłoneczne – Ray Ban

Rękawiczki – Solar