Sukienka w grochy & Cutlass Supreme

Sukienka w grochy & Cutlass Supreme

Czarna sukienka w białe grochy stanowi synonim elegancji. Doskonale podkreśla kobiecość, zwiewność i wdzięk. Wystarczy dobrać do niej jeden dodatek, w moim przypadku kapelusz z dużym rondem, a zestaw od razu nabiera nieco stylu retro.

dziewczyna w kapeluszu

Podczas sesji prezentując się w tym stroju mam doskonały nastrój i czuję się trochę jak gwiazda ;), a jako partner zdjęciowy towarzyszy mi tym razem legendarny Oldsmobile Cutlass Supreme 1971. Ten gentleman z potężnym silnikiem V8 jest wspaniale prezentującym się przedstawicielem amerykańskiej złotej ery samochodów sportowych z początku lat 70-tych.

dziewczyna stoi przy amerykańskim aucie

Jako świetnie zadbany przedstawiciel drugiej generacji ma wspaniały szpiczasty kształt tyłu oraz wiele chromowanych elementów. Jego szeroko rozstawione przednie reflektory dodają mu niewątpliwie uroku, działają wręcz hipnotyzująco. Z takim mięśniakiem mogę podróżować aż na koniec świata. 😉

dziewczyna w sukience w groszki szuka czegoś w aucie

Oldsmobile Cutlass jest ważną częścią amerykańskiej kultury, ikoną porównywalną do fenomenu sukienki w grochy. Pojawia się w wielu amerykańskich produkcjach filmowych. Bierze udział w niezliczonej ilości pościgów. Jest też popularnym rekwizytem do zdjęć pin.

Warto chociażby przytoczyć film w reżyserii Kate Hudson, powstały w 2007 roku. Jego wymowny tytuł to po prostu „Cutlass”. Tam samochód jest obiektem, a następnie także spełnieniem marzeń młodej Robin, granej przez Kristen Stewart.

dziewczyna wysiada z auta

Stylizacje modowe prezentowane w towarzystwie kultowych aut nabierają szczególnego wymiaru. Stają się bardziej opowieścią, tworząc nietuzinkowy klimat. Można taką sesją zdjęciową przekazać więcej przyjemnych emocji.

wysiadająca z auta dziewczyna w okularach

Na naszym blogu modowym nie raz pokazujemy Wam legendy motoryzacji. Za szczególnie udane uważamy sesje z amerykańskimi super brykami, takimi jak ta:

http://www.girlsinheels.pl/camaro-girls/

Pasują do nas słynne amerykańskie auta, prawda?

cutlass z otwartymi drzwiami i dziewczyna

Sukienka – Oysho

Szpilki – Venezia

Torebka – Love Moschino

Okulary – Love Moschino

Kapelusz – no name

dziewczyna z kapeluszem

Za udostępnienie Oldsmobile Cutlass Supreme do sesji bardzo serdecznie dziękujemy Tomkowi, kolekcjonerowi amerykańskich samochodów. Tomku, dzięki Tobie zdjęcia nabrały klimatu.

dziewczyna w okularach wysiadająca z auta