Stylizacja z białym futerkiem

Stylizacja z białym futerkiem

Witajcie na naszym blogu modowym. 🙂 Grudniowy zimny wiatr i deszcz mnie nie zaskoczył, ponieważ jestem przygotowana na zimę, jak nigdy.

Tak, to wszystko za sprawą białego futerka, które wykorzystałam tworząc dzisiejszą stylizację. Ubrania z elementami z sztucznego futra cieszą się dużą popularnością. Należą do nich kurtki z kolorowymi kołnierzami oraz futrzane kamizelki, które sprawdzają się w połączeniu ze spodniami oraz wysokimi botkami. Także sztuczne futerko wraca do łask i świetnie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym. Jest bardzo ciepłe, lekkie i przyjemne w dotyku. Mój wybór padł na model w białym kolorze, ale paleta barw jest ogromna (od spokojnych brązów po neonowe kolory).

Futerka można łączyć zarówno z szykownymi sukienkami wieczorowymi, jak i z jeansami. Kobiety coraz częściej decydują się na wybór sztucznego futra zamiast pikowanej kurtki czy klasycznego płaszcza. Dlaczego? Ponieważ idealnie pasują do różnych ubrań, obuwia, torebek i biżuterii. Sieciówki oraz domy mody co sezon prześcigają się proponując różne stroje, do których pasuje futro.