36 minut do wymarzonej formy

36 minut do wymarzonej formy

Dziś trochę o treningu. Jako nastolatka trenowałam pływanie, mimo to nigdy nie byłam zagorzała fanką sportu. Do czasu treningów z Ewa Chodakowską dostępnych na YouTube. Zawzięcie ćwiczyłam Skalpel i bardzo to polubiłam. 🙂 W międzyczasie miałam krótki epizod w postaci zajęć jogi, która kompletnie nie pasowała do mojego usposobienia i temperamentu. Potem nastał czas kart Benefit i odwiedzania siłowni sieciowych, niestety była to miłość bez wzajemności – przytłaczała mnie nuda i monotonność ćwiczeń na przyrządach, chodziłam tam nieregularnie i tak naprawdę mimo pokazowych zajęć objaśniających korzystałam tylko z orbitreka. Ostatnio się to zmieniło – trafiłam na trening do 36 minut, o którym dziś opowiem.

36 MINUT to innowacyjny system treningowy prowadzony pod opieką Fizjotrenera.  Jest to rewolucyjny model  ćwiczen stworzony we współpracy z Uniwersytetem Kolońskim. W Klubie ćwiczymy na 12 ustawionych w okręgu urządzeniach,  które dostosowują się do naszych indywidualnych możliwości siłowych.  Jest to tzw. model siłowo-wytrzymałościowy. Podczas treningu wykonujemy 2 cykle, które łącznie zajmują właśnie 36 minut.

Maszyny same dostosowują się do nas.  Każda wyposażona jest w komputer i wyświetlacz LCD. Dzięki silnikom elektrycznym nie trzeba martwić się  samodzielnym dokładaniem obciążenia czy ustawianiem pozycji i wysokości przyrządów.  Każdy Klubowicz 36 MINUT Winogrady otrzymuje indywidualną kartę magnetyczną. Karta włożona do maszyny, zna nasze  wyniki i dopasowuje ją do nas.

Efekty i intensywność ćwiczeń widać na specjalnej dedykowanej aplikacji Milon me na naszej komórce. Mamy do nich dostęp online 24/7. Dodatkowo co 3 miesiące lub co 20 treningów analizujemy nasze  postępy z fizjotrenerem.

Urządzenia Milon odpowiadają na wszystkie wyżej wymienione założenia, co finalnie potwierdzone jest certyfikatem medycznym.

Jest to miejsce idealne dla osób, które posiadają ograniczone zasoby czasowe  i nie darzą miłością  tradycyjnej siłowni  bo źle czują się w tłumie przepoconych osób na wielkiej sali. Klub 36 MINUT Winogrady należy do tzw. klubów butikowych, które charakteryzują się m.in. niewielką powierzchnią i kameralną atmosferą oraz  indywidualnym podejściem do swoich Klubowiczów .

36 MINUT Winogrady to nie jest tylko siłownia. Dla zainteresowanych dostępne są indywidualne porady dietetyczne. Jest to miejsce gdzie we wspaniałej atmosferze, pod okiem profesjonalnego trenera zadbasz o swoje ciało i rozwiniesz swoje nowe pasje a podczas ćwiczeń możesz nawiązać także nowe znajomości. Udało mi się spotkać tam kobiety w bardzo dużej rozpiętości wiekowej od młodych mam do aktywnych seniorek włącznie.

Czujne oko trenera będącego tuż obok jest wielką motywacją do dalszej pracy nad sobą i prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Polecam osobom w każdym wieku. Jeśli ktokolwiek zastanawia się na czym polega trening w klubie to najlepiej pójść i przekonać się  samemu. Na pewno warto zawalczyć o swoją sylwetkę, zdrowie i dobre samopoczucie!

Klub znajduje się przy parku Gagarina w budynku Ataner przy skrzyżowaniu Naramowicka /Serbska w sąsiedztwie Castoramy.

legginsy – Nike

koszulka – Nike

kurtka – Adidas

buty – Reebok

Dziękujemy Klubowi 36 minut Winogrady za możliwość wykonania sesji.

https://www.facebook.com/36minutwinogrady/ https://www.instagram.com/36minutwinogrady/