Biały damski garnitur

Biały damski garnitur
Dziewczyna na tle drzwi opatulona ciepłym szalem
Dziewczyna w białej marynarce i szalu
Elegancko ubrana dziewczyna stoi na dziedzińcu zamkowym
Elegancko ubrana dziewczyna na biało
Dziewczyna w białym garniturze i okularach przeciwsłonecznych
Dziewczyna w białym garniturze i jedwabnym topie

Biały kolor użyty do stworzenia mojej eleganckiej stylizacji zdaje się tworzyć aurę władczości, wręcz apodyktyczności. W garniturze tej barwy czuję się silniejsza, bardziej przebojowa, mogę przenosić góry. Zapewne tak ubrana powinnam uczestniczyć we wszelkich biznesowych spotkaniach. 😉

Jesienna pogoda nie pozwala już na noszenie samej marynarki, dlatego ciepły szal z elementami pepitki pomaga mi przetrwać niskie temperatury podczas robienia zdjęć. Jednocześnie staje się on ciekawym kontrapunktem dla białej postaci dzięki swoim niebieskim, zielonym i złoto-brązowym kolorom.

Inne beżowe oraz złote dodatki, jak top czy szpilki dobrałam w taki sposób, by podbić akcenty kolorystyczne z szalika. Skupienie się na detalach jest wyjątkowo istotne w takim mono looku. To właśnie one nadają stylizacji charakteru.

Dzięki krojowi garnituru, skrupulatnie dobranym drobiazgom oraz dużym okularom, a także kolorystyce kadrów, mój dzisiejszy strój przypomina nieco klimat ikonicznych kreacji Bianki Jagger z lat 70-tych XX w.

Na koniec wrzucam Wam kilka linków przypominających nasze poprzednie sesje w garniturach: https: //girlsinheels.pl/damski-garnitur-w-krate-z-topem/ i https://girlsinheels.pl/zielona-elegancja/.

Garnitur – Mango

Top – Intimissimi

Szpilki – Gino Rossi

Torebka – Ochnik

Szal – Marie Lund

Okulary – Moschino