Czarny Kapelusz

Czarny Kapelusz

Wiosenne słońce poprawia nam humor i mimo, iż trzeba pozostać w domu jakoś tak pozytywnie nastraja. Tak jak wspomniała Jane w ostatnim poście – mamy dla Was jeszcze kilka stylizacji przygotowanych już na przełomie lutego i marca, dzięki temu na naszym blogu nie będzie wiało nudą.

Girls In Heels Black Hat

Dzisiejszy look to przede wszystkim okazały czarny kapelusz z dużym rondem. Chciałam Wam pokazać jak można ograć tak charakterystyczny dodatek nie rezygnując z kolorów i ciekawych fasonów.

Girls In Heels Black Hat

Po pierwsze odrzuciłam duże kolczyki, naszyjniki czy bransolety – biżuteria została ograniczona do minimum. Zagrałam za to kolorami – fantastyczna zieleń skórzanej kurtki (polecam Wam ten model ze Stradivariusa) pięknie komponuje się z delikatną sukienką w kwiaty.

Girls In Heels Black Hat

Torebka nawiązuje barwą do kapelusza, a kozaki na szpilce mają neutralny brązowy kolor i klasyczny krój. Mam nadzieję, że tym lookiem udowodniłam, że nakrycie głowy, które z pozoru wydaje się być dziwaczne i ryzykowne, można z powodzeniem oswoić i wyglądać świetnie. Proponowany model kapelusza sprawdzi się też przy rozkloszowanym od pasa w dół płaszczu lub prostej dyplomatce. Stylizacje Jane z kapeluszami znajdziecie tutaj: http://www.girlsinheels.pl/by-the-river-warta/; http://www.girlsinheels.pl/french-frivolity/.

Girls In Heels Black Hat

Co sądzicie o mojej propozycji stylizacji 30+ ? Wydaje się, że bycie stylistką to trudne zajęcie, ale zapewniam, że to czysta przyjemność, szczególnie jeśli ma się głowę pełna pomysłów, których nie nadąża się realizować. 🙂

Sukienka – Esmara

Kurtka – Stradivarius

Kapelusz – Mohito

Kozaki – Venezia

Torebka – Venezia

Dziękujemy Weranda Family za możliwość zorganizowania sesji.