Czarny skórzany płaszcz w stylizacji

Czarny skórzany płaszcz w stylizacji

Piękne słońce za oknem zachęca do wyjścia… Przyszła wiosna, rozgościła się na krzewach i trawnikach, ale ja mogę tylko z daleka ją obserwować. W tym roku jest dla mnie taka niedostępna…

Siedzę grzecznie w domu, porządkuję, czytam, nadrabiam oglądanie seriali…. i z wielkim rozrzewnieniem patrzę na zdjęcia, które były robione tak niedawno, a jednak w innej rzeczywistości. To trudny czas, nie tylko dla spacerowiczów, lecz także dla stylistek modowych.

Ciepły uśmiech i ładna skórzana stylizacja z jubileuszowej kolekcji Ochnik, to coś co mam dziś specjalnie dla Was. Wstawiam to z nadzieją, że choć na chwilę oderwiemy się od koronawirusowego smutku.

Zimowy typ urody dobrze prezentuje się w czerni. Kiedy ta czerń występuje na skórzanych elementach, stylizacja nabiera drapieżności i buntowniczości.

Ostry look przełamany zostaje delikatną jedwabną bluzką w białe kropki z bardzo wysoką stójką. Jedwabne dodatki są często spotykanym rozwiązaniem na blogach modowych 30+ :).

Elementem skupiającym na sobie uwagę jest czerwona metaliczna torebka w kształcie worka, bez niej całość wypadłaby zbyt monochromatycznie.

Kropką nad i są czarno-srebrne szpilki. Szczegół jest niby imprezowy, a jednak ciekawie ożywia jednobarwny outfit.

W następnych tygodniach, z powodów obiektywnych, ciężko będzie tworzyć nowe stylizacje na ulicach Poznania. Mam jednak dobrą wiadomość! Rina ma dla Was jeszcze kilka propozycji w zapasie.

Tymczasem dbajmy o siebie nawzajem i zostańmy w domu. Życzymy Wam zdrowia!

Płaszcz – Ochnik

Spodnie – Comma

Koszulka – Mous

Torebka – Valentino