Co kryje magiczne pudełko Forever C9?

Co kryje magiczne pudełko Forever C9?

Dzisiaj chciałybyśmy Wam zaprezentować aloesowy zestaw oczyszczający (przy okazji otrzymujemy w pakiecie przemiły dla serca i sylwetki skutek uboczny 😉) – Forever Clean 9. To 9-dniowy profesjonalny i skuteczny program firmy Forever Living, który doskonale wzmacnia organizm. Kuracja usuwa z naszego organizmu zalegające toksyny, a przy okazji sprawia, że gubimy zbędne kilogramy. Pomaga nam przede wszystkim ustabilizować i zmienić nawyki żywieniowe, a także rozpocząć drogę do idealnej figury.

Aloesowy zestaw C9 i dziewczyna

Te kilka dni to dla organizmu nie tylko pozbywanie się trucizn, to równocześnie oczyszczanie umysłu z negatywnych myśli i odpowiednie przygotowanie się do nowych wyzwań i zamierzeń. Organizm jest idealnie wzmacniany przed trudnym sezonem jesienno-zimowym.

Już od samego początku mamy element zaskoczenia. Zgrabne fioletowe pudełko może nas zaintrygować, gdyż trudno sobie wyobrazić, że w tym niewielkim opakowaniu znajdziemy wszystko co będzie nam potrzebne do jedzenia przez kolejnych 9 dni (nie wliczamy oczywiście samodzielnie przygotowywanych kolacji na które program zezwala, dostajemy w pakiecie nawet ciekawe przepisy).

Zestaw oczyszczający C9

Zestaw zawiera dwie butelki żelu z aloesu czyli 99,7% czystego zmielonego miąższu rośliny aloe vera. Ponadto mamy w naszym pudełku koktajl odżywczy w proszku o smaku waniliowym lub czekoladowym, który ma za zadanie dostarczenie naszemu organizmowi odpowiedniej dawki cennych witamin i minerałów oraz 18 ważnych aminokwasów. Aminokwasy, dzięki wysokiej zawartości białka sojowego, przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, a także do wzmocnienia kości. Koktajl możemy mieszać w shakerze dołączonym do setu. C9 to także zestaw suplementów w tabletkach oraz miarka do sprawdzania efektu odchudzającego. Nasze odczucia i wymiary możemy zapisać w specjalnej książeczce, dołączonej do zestawu. Jeśli jednakże lubimy aplikacje na smartfony to tym lepiej i wygodniej dla nas. Zarówno dla Androida jak i dla iOS producent przygotował apkę, która z powodzeniem zastąpi papierowy zeszycik, a nawet ułatwi nam życie, przypominając o czasie na posiłek czy na suplement.

Aloes, którego bardzo dużo pijemy przez pierwsze 2 dni, działa oczyszczająco na jelita, usprawniając działanie kosmków jelitowych, wchłaniających substancje odżywcze. Miąższ wspomaga naturalne funkcje oczyszczania wątroby, nerek i skóry. Do tego, przechodząc przez układ pokarmowy, wchłania toksyny które następnie są wydalane przez jelito grube.

Forever C9 jest zatem dobrym wyborem dla każdego, komu trudno wprowadzać zmiany w swoim sposobie życia. To tylko 9 dni, program na tyle krótki, że idealnie pomaga w pilnowaniu się i przygotowaniu do kolejnych zmian. To niezwykła pomoc dla osób niecierpliwych, mających problemy z wytrwałością. Program C9 jest wstępem do dalszych zmian żywieniowych, naszym pierwszym krokiem do zdrowszego życia.

Zestaw oczyszczający C9

Poprawa trawienia i odtrucie naszego organizmu będą skutkować większymi możliwościami utraty wagi. Czystszy organizm bowiem lepiej trawi, a sprawniejsze trawienie szybciej przemienia materię w energię. Każda następna kuracja odchudzająca będzie działać zatem efektywniej. Pozbycie się toksyn z organizmu spowoduje dodatkowo, że będziemy mieć więcej wigoru i nie będziemy ciągle zmęczeni.

Kuracja przywraca witalny i zdrowy wygląd skóry, jednak przede wszystkim pomaga nam uzyskać wymarzoną, piękną figurę.

To propozycja dla każdej z nas, wszystkie bowiem pragniemy zmian na lepsze. Przemiana ta dotyczyć będzie zarówno naszego wnętrza, jak i skóry czy psychiki.

Na YouTube umieszczony został film Clean 9 – Forever Living. Krok po kroku możecie się z niego dowiedzieć jak przebiega kuracja C9 Detox FIT:

Jeżeli macie pytania dotyczące kuracji, możecie śmiało dzwonić do Marioli Wadzyńskiej, naszego aloesowego Eksperta:

+48 606 944 406.

Mariola chętnie udzieli Wam wyjaśnień, przekaże niezbędne informacje i zmotywuje do działania.

Zachęcamy też do zakupów zestawów C9 – klikając w poniższy link możecie je nabyć z rabatem o wysokości 15%:

KLIKNIJ Tu zamówisz z rabatem