Długa spódnica z kapeluszem w letniej stylizacji

Długa spódnica z kapeluszem w letniej stylizacji

Kapelusze z pewnością dodają kobiecym stylizacjom niepowtarzalnego charakteru i elegancji. Tak też się stało w przypadku mojej dzisiejszej stylizacji, którą tworzy przede wszystkim piękny słomkowy kapelusz.

Długo nie mogłam się zdecydować, jaki wybrać. Mam dość drobną figurę i twarz wobec czego kapelusze z wielkim rondem odpadały w przedbiegach. Po wielu przymiarkach wybrałam ten, który odpowiadał mi najbardziej. Piękny letni z czarną tasiemką. Połączyłam go z prostą długą spódnicą z delikatnej bawełnianej tkaniny oraz topem w kolorze zieleni.

Na stopach mam wygodne klapki do których dobrałam skórzaną torebkę typu „mały” shopper. Ta stylizacja nie wymaga zbyt wielu dodatków, więc by ją podkręcić ubrałam klasyczny złoty zegarek.

Wracając do kapeluszy – słomiany, noszony latem, podobnie jak torebka koszyk będzie idealnym uzupełnieniem wakacyjnej, a także boho stylizacji. Natomiast filcowy kapelusz z dużym rondem świetnie podkreśli zimowy outfit, będąc idealną alternatywą dla czapki. Oprócz interesującego efektu kapelusz ma również praktyczne zastosowanie – chroni przed słońcem lub zimnem i co najważniejsze przyciąga uwagę. Jako inspirację polecam również wpis Jane: http://www.girlsinheels.pl/styl-boho-na-lato/.

Top – Even & Odd

Spódnica – Zalando

Klapki – Mango

Kapelusz – H&M

Torebka – Zign

Zegarek – Tissot