Hybrydowy manicure – Salon Manifiq

Hybrydowy manicure – Salon Manifiq

Paznokcie to jedna z pierwszych rzeczy na które zwracamy uwagę przy poznaniu drugiej osoby, zwłaszcza kobiety. Aby wyglądały schludnie i zadbanie warto zapoznać się z ofertą salonów kosmetycznych, które proponują manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci znana już od kilku lat. Wykorzystuje się w nim właściwości dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru i żelu do paznokci , co znacznie zwiększa przyczepność. Dzięki temu paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez około dwa tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

Tak jak w przypadku klasycznego manicure, kosmetyczka najpierw usuwa skórki, nadaje paznokciom odpowiednią długość i kształt. W celu uzyskania lepszego efektu płytkę paznokcia się matowi, nie uszkadzając jej. Ważne dla trwałości manicure jest też jej odtłuszczenie. Następnie nakłada się bazę, którą później utwardza się w lampie UV/LED. Po utwardzeniu bazy nakładany jest lakier (w zależności od koloru 1-2 warstwy), który także jest utwardzany w lampie UV/LED. Następnie paznokcie maluje się topem NO WIPE. Po wyciągnięciu z lampy manicure hybrydowy jest gotowy.

Zabieg jest bezpieczny i nieszkodliwy dla paznokci. Dodatkowo można go powtarzać tak często, jak się chce i za każdym razem cieszyć się nowymi, pięknymi kolorami. Na sezon wiosenny wybrałyśmy: LADY IN GRAY  z Semilac (Rina)  DARK LAVA z Shellac (Jane). Hybryda to doskonałe rozwiązanie na specjalne okazje jak i na co dzień. Przy tej opcji manicure paznokcie są od razu suche, a ich blaskiem możemy się cieszyć od zaraz. Świetnie sprawdza się również w okresie urlopowym. Dodatkową zaletą salonów jest dostępna paleta kolorów i możliwość wyboru najnowszych trendów czy stylizacji, ponieważ manicure to rodzaj sztuki.

Za piękne paznokcie hybrydowe oraz możliwość wykonania zdjęć do dzisiejszego posta dziękujemy Pani Kasi z Salonu Manifiq.

https://www.facebook.com/KasiaManifiq/?ref=br_rs