Letni garnitur w prążki

Letni garnitur w prążki

Garnitur bardzo mocno zakorzenił się w modzie damskiej i, dzięki wysiłkom wielu modowych stylistek, stał się w zasadzie strojem na co dzień. Można go założyć na wszystkie okazje, łączyć z każdym rodzajem obuwia i dobierać dla siebie wszelkie fasony. W sklepach znajdziemy coraz bardziej praktyczne kroje, najróżniejszą paletę barw i wszelakie wzornictwo. Przewiewne, niegniotące się materiały oraz skrócone wersje spodni czy rękawów marynarek pojawiają się w propozycjach firm odzieżowych na lato.

Dziewczyna z fioletową torebką

Wśród letniej oferty pięknym seledynowym kolorem i przemiłym w dotyku materiałem wyróżnia się garnitur z kolekcji Gerry Weber, który dziś mam na sobie. Czuję się w nim, jak w drugiej skórze, jest wygodny i nieproblematyczny. Dodatkowo cudownie prezentuje się w towarzystwie wężowych szpilek.

Dziewczyna w sklepie sięga po butelkę z sosem

Całość stylizacji zbudowana jest na zasadzie clash print – czyli innymi słowy łączenia ze sobą printów, które z pozoru do siebie nie pasują. Jednakże, dzięki doskonałemu zestawieniu tonacji i  kolorów,  wszystko jest ze sobą zgrane i tworzy niebanalną, ciekawą całość.

Dziewczyna siedzi przy stoliku w kawiarni

Jakże lekko wyglądają malinowe poziome pasy koszulki, seledynowe prążki garnituru, wężowa skóra butów i liliowa tłoczona torebka – to duży a zarazem zgrany wachlarz kolorów.

Dziewczyna w seledynowym garniturze stoi przy ladzie

Zachęcam Was do noszenia latem garniturów do pracy, które można łączyć z t-shirtami, koszulami czy topami. To naprawdę wygodna i efektowna propozycja, czego przykładem mogą być niedawne sesje na naszym blogu modowym, prezentowane tutaj: http://www.girlsinheels.pl/damski-garnitur-w-krate-z-topem/ i tutaj: http://www.girlsinheels.pl/rozowy-total-look/.

Garnitur – Gerry Weber

Koszulka – Gerry Weber

Szpilki – Hogl

Torebka – Zara

Dziewczyna czyta etykietę na butelce sosu

Dziękuję @karoliny.style oraz marce GERRY WEBER za przepiękną stylizację.

Dziewczyna z btelką sosu w ręku uśmiecha się do aparatu