Letnia stylizacja na spacer z psami

Letnia stylizacja na spacer z psami

Wyżeł weimarski jest w mojej opinii jednym z najpiękniejszych psów, to prawdziwy dżentelmen wśród ras myśliwskich. Jego elegancka sylwetka, bursztynowe oczy, szara sierść sprawiają wrażenie dostojności. Nie dzieje się to bez powodu. Nazwa rasy pochodzi od dworu książąt weimarskich, na którym została stworzona. Cesarz niemiecki Wilhelm I wydał nawet dekret stanowiący o tym, że właścicielem wyżła weimarskiego może być tylko osoba z udokumentowanym 4-pokoleniowym szlacheckim pochodzeniem. Tym sposobem weimara nie dostał nawet Bismarck. 🙂 Dziś wyżeł weimarski może być pupilem prawie każdego. Prawie, bo to pies dla osoby aktywnej, która będzie potrafiła go wychować.

Weimar jest bardzo energiczny – będzie wspaniałym towarzyszem dla miłośników wszelakich sportów: jazdy rowerowej, konnej, pływania.

Psy, które brały udział w zdjęciach do posta to Championy, trójka chłopaków, ale każdy z nich ma inny temperament: Filip – spokojny model, uwielbia drzemki; Jazz – szalony, szybki miłośnik otwartych przestrzeni i najmłodszy – wesoły i psotliwy Reggae. Cała ekipa zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, a sesja przebiegła właściwie bez specjalnego pozowania!

Moja stylizacja na spacer z wyżłami to wygodna sukienka, sznurowane botki, kurtka jeansowa (gdyby trzeba było przedzierać się miedzy gałęziami) oraz mała torebka na smaczki, które chłopaki uwielbiają.

Na naszym blogu modowym często pojawiają się wpisy z różnymi pomysłami stylizacji, staramy się dobierać miejsca i scenerię tak, aby post stanowił ciekawą całość. Dzięki temu mamy okazję sprawdzić nasze wybory modowe w różnych okolicznościach, ale także poznać mnóstwo ciekawych ludzi i rozwijać nasze zainteresowania, za co wszystkim, którzy poświęcają nam swój cenny czas bardzo dziękujemy.

Jako stylistki modowe chcemy pokazać, że moda to nie tylko eleganckie miejskie outfity, ale także luźne casualowe lub nawet sportowe zestawienia. Mam nadzieję, że mój dzisiejszy look jest tego przykładem. Propozycje podobnych ciekawych stylizacji na lato autorstwa Jane znajdziecie tutaj : http://www.girlsinheels.pl/bench-near-the-river/ ; http://www.girlsinheels.pl/by-the-river-warta/

Zapraszamy do śledzenia kolejnych wpisów, które pojawiają się na naszym blogu co tydzień. Mam nadzieje, że dzisiejszy post nastroił Was pozytywnie na nadchodzący weekend. Jeśli są wśród Was osoby planujące zakup wyżła weimarskiego, na dole znajdziecie link do profilu Joanny, która chętnie odpowie na Wasze pytania i poleci hodowle.

Sukienka – Mango

Kurtka – H&M

Okulary przeciwsłoneczne – H&M

Botki – Gino Rossi

Torebka – Zara

Specjalne podziękowania dla Asi, która jest psią Mamą całej trójki. Kontakt: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000512236740