Miodowe dodatki

Miodowe dodatki

Poznańska Śródka stworzona jest do plenerowych sesji. Malownicze zaułki, wąskie uliczki, kolorowe elewacje i cudne murale przyciągają amatorów fotografii tworzących małe dzieła sztuki. To między innymi dzięki klimatycznej Śródce tak lubię moją sesję z miodowymi dodatkami. Lazurowy kolor ścian libańskiej restauracji z ulicy Ostrówek stał się bowiem przepięknym tłem do mojego granatowego stroju z kolorowymi, różowo – pomarańczowo – miodowymi elementami.

Dziewczyna z miodową torebką

Granatowy bezrękawnik prezentowałam już jakiś czas temu na łamach naszego modowego bloga (zachęcam Was do obejrzenia wpisu: http://www.girlsinheels.pl/granatowy-bezrekawnik/), tym razem jednak połączyłam go z sukienką i uważam, że takie zestawienie mu służy. W duecie z wzorzystą sukienką nabrał bowiem nieco zadziornego charakteru.

Dziewczyna w granatowym bezrękawniku

Przepiękna długa kiecka z koszulowym kołnierzykiem i długimi rękawami atrakcyjność swoją zawdzięcza głownie niesamowitemu kwiatowemu deseniowi. Mocna kolorystyka i bogactwo wzoru przyciągają uwagę i sprawiają, że stylizacja zapada w pamięć.

Dziewczyna malująca usta

Do sukienki ubrałam ulubione w tym sezonie niskie skórzane czarne kowbojki. Tego rodzaju botki przeżywają obecnie swój renesans i bardzo często występują jako dopełnienie stylizacji komponowanych przez stylistki modowe.

Kilka słów chciałabym poświęcić moim miodowym dodatkom – skórzanej torebce oraz materiałowej opasce. Bardzo lubię ostatnio dodać szczyptę tej barwy do ubioru, czuję się dzięki temu bardziej optymistyczna. Miodowy dobrze współgra z karnacją mojej skóry i podkreśla kolorystykę moich oczu i włosów. Barwa ta poprawia mi nastój i działa na mnie stymulująco.

Dziewczyna w kolorowej długiej sukience

Miodowy jest jednym z ciekawszych odcieni żółtego, ma dla mnie charakter wyłącznie pozytywny. Miodowe są przecież pszczoły, kwiaty polne oraz oczywiście sam miód, tak więc kolor kojarzony jest z witalnością, zdrowiem, ciepłem, latem i wypoczynkiem na świeżym powietrzu. Dzięki temu od razu przywoływane są pozytywne emocje, takie jak radość, beztroska czy zabawa. Jak zatem go nie lubić?

Dziewczyna stojąca na pasach

Polecam Wam łączenie miodowego koloru nie tylko z granatem, doskonale bowiem odnajduje się on w towarzystwie innych ciemnych nasyconych barw, takich jak zieleń, ciepły fiolet, wiśniowy czy czekoladowy brąz.

Bezrękawnik – Gerry Weber

Sukienka – Cortefiel

Opaska – Zara

Kowbojki – Pepe Jeans

Dziewczyna w kapturze na głowie