Malinowa jesień

Malinowa jesień

Drzewa pożegnały się już z kolorowymi czuprynami , a ich rdzawe, brązowe i złote liście tworzą teraz barwne dywany na trawnikach. Spacer w takich okolicznościach to cudne przeżycie estetyczne, dlatego chciałabym także okryciem wierzchnim wpasować się w piękną harmonię jesieni.

Mój wybór padł na malinowy krótki płaszczyk z niecodziennymi falbaniastymi rękawami z kolekcji Gerry Weber. Ten ręcznie wykonany majstersztyk z krytą listwą guzikową stworzony jest z wysokogatunkowej mieszanki wełnianej i doskonale podkreśla każdy rodzaj stroju.

Płaszcz Gerry Weber

W moim outficie użyty został w kontekście sportowej elegancji – zestawiłam go z jeansowymi spodniami z kolorowym haftem oraz z czarnymi szpilkami.

Płaszcz Gerry Weber

Wyszycie na spodniach w malinowe kwiaty świetnie koresponduje z kolorem okrycia oraz malinowego sweterka, również wybranego z bieżącej oferty Gerry Weber.

Ciekawym dodatkiem jest czarna torebka w charakterystyczne tłoczone misie, ostatnio moja ulubiona towarzyszka. Jej prostokątny kształt i średnio – mały rozmiar sprawiają, że nie tylko efektownie wygląda, lecz jest równocześnie bardzo poręczna.

Torebka Tous

Jesienią lubię mocne, żywe kolory, które dodają energii i trochę rozweselają otaczający świat.

Płaszcz – Gerry Weber Handmade

Sweterek – Gerry Weber

Spodnie – Desigual

Torebka – Tous

Okulary – Love Moschino

Płaszcz Gerry Weber