Spódnica boho w kropki

Spódnica boho w kropki

Miodowy kolor zadomowił się w modzie i towarzyszy nam już od kilku sezonów. Jest to barwa przede wszystkim ciepła, przyjazna dla oka, a równocześnie bardzo świeża.  Miodowy odcień żółtego przynosi ze sobą myśli o słonecznym dniu, a jednocześnie nie razi i nie drażni. Jest na tyle miły, że kojarzy się nam ze słodyczą, a z drugiej strony nie brakuje mu finezji. Podsuwa nam myśli o  uśmiechu, szczęściu, lecie, przez co zdecydowanie poprawia samopoczucie.

dziewczyna opierająca się o murek

Najlepiej czuje się w towarzystwie takich barw, jak czarny, granatowy, bordowy czy butelkowa zieleń. Ciemne kolory podkreślają bogactwo i klasę miodowego, a jednocześnie nie tworzą z nim silnych kontrastów.

Miodowa koszula, którą mam na sobie, pochodzi z najnowszej kolekcji Gerry Weber i jest niezwykle lejąca i zwiewna. Zachwyca nie tylko kolorem, lecz także delikatnością i lekkim połyskiem.

dziewczyna na Placu Wolności w Poznaniu

Do koszuli dobrałam przepiękną spódnicę maxi w delikatne kropki, której krój i lekki, prześwitujący materiał przychodzą na myśl stylistykę boho. Ubierając się w tak delikatną, falującą przy każdym podmuchu wiatru spódniczkę, mam ochotę na taneczny krok i beztroskie obroty podczas spaceru.

spódnica boho i botki

Stylistki modowe wykazują kilka głównych zasad stylu boho, takie jak zwiewność, naturalność, łagodność i spójność. Boho ma być po prostu Twoją drugą skórą, w której czujesz się swobodnie. Ważne także, by w tym duchu dołączyć do stylizacji również dodatki. W moim przypadku jest to ozdobna opaska do włosów z połyskującymi kamykami.

Dziewczyna w miodowej bluzce

Do eterycznej spódnicy dobrałam, na zasadzie kontrastu, zamszowe botki – kowbojki. To mój ulubiony model tej jesieni, co możecie zauważyć, gdyż pojawiają się na blogu kilkukrotnie. Wisienką na torcie jest wiśniowa torebka z tłoczeniem w krokodylą skórę – akcent pasujący zarówno do kowbojek, jak i do naturalnej odsłony stylu boho.

Dziewczyna na ulicy w zwiewnej spodnicy

Przygoda z boho na naszym blogu modowym rozpoczęła się już jakiś czas temu, o czym możecie poczytać w następujących postach:

http://www.girlsinheels.pl/boho-brown/, http://www.girlsinheels.pl/hello-june/, http://www.girlsinheels.pl/spanish-soul/.

Za możliwość stworzenia stylizacji dziękujemy Karoliny Style: https://www.facebook.com/karoliny.style oraz firmie Gerry Weber.

Dziewczyna w miodowej bluzce na spacerze

Bluzka – Gerry Weber

Spódnica – Gerry Weber

Botki – Venezia

Torebka – Venezia

Opaska – Bijou Brigitte