Velashape III & Dermapen – Casolla

Velashape III & Dermapen – Casolla

Dziś będzie kosmetycznie – mamy dla Was relację z Instytutu Urody Casolla, gdzie mogłyśmy sprawdzić skuteczność zabiegów modelujących sylwetkę oraz poprawiających kondycję skóry.

Pierwszy z nich to dobrze znany na rynku Dermapen, który śmiało można nazwać narzędziem do zadań specjalnych. Dermapen jest pierwszą linią walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

Wykorzystanie Dermapenu polega na mikronakłuwaniu w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm, które zmieniając głębokość w trakcie zabiegu w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Dodatkowo można również zastosować jeden z  preparatów z linii Derma+, które zostały przygotowane specjalnie do terapii frakcyjnego mikronakłuwania.
Podczas zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia.
Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu przychodzi uczucie gorąca, później należy już tylko stosować krem łagodzący np. BIO-SENSE Ultra Repair Cream i czekać na efekty. Zabieg nie jest bolesny, a wyraźna poprawa jakości i ujednolicenia kolorytu skóry widoczna jest już po 7 dniach. Wybrałyśmy serię zabiegów na twarz, ale można je wykonać również na innych partiach ciała do leczenia rozstępów czy blizn.

Drugi to zabieg modelujący sylwetkę – Velashape III, który jest alternatywą dla dobrze znanej endermologii. Metoda ta polega na użyciu rolek próżniowych, jak w endermologii, ale także wykorzystuje energię fal radiowych i podczerwieni do ogrzewania tkanek w celu napięcia skóry i redukcji cellulitu.

Badania wpływu temperatury na niszczenie komórek tłuszczowych ujawniły, że przebieg procesu zależy od dwóch czynników: czasu grzania i temperatury tkanki. Przykładowo gdy utrzymana jest temperatura 450C przez 25 minut zniszczeniu ulega 60% tkanki.

Kierując się tą przesłanką firma Syneron – Candela opracowała nową generację aparatu VelaShape III (firma ta od 10 lat produkuje sprzęt VelaShape i VelaSmooth). W nowatorskim rozwiązaniu moc grzania wynosi 150W (najwyższa moc emitowana przez dostępne na rynku aparaty). VelaShapeIII zapewnia nieinwazyjną i trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Wykorzystanie bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF gwarantuje skuteczność 97% już przy pierwszym zabiegu.

Do tego dzięki wysokiej energii prądu RF oraz specjalnej opracowanej procedurze Stacking Mode zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta. VelaShape jest zatwierdzony przez FDA do redukcji cellulitu, zarówno jak i zmniejszenia obwodowego, jest urządzeniem bezpiecznym i skutecznym, a efekty widać już po pierwszej wizycie.

Oba zabiegi przyniosły rezultaty, dlatego możemy je polecić osobom oczekującym trwałych efektów, które przy zastosowaniu całej serii utrzymają się na dłużej.

Za możliwość przetestowania wybranych zabiegów oraz wykonania zdjęć dziękujemy Instytutowi Urody Casolla.

https://www.facebook.com/casolla.promocje/