Weekendowy look z białą koszulą

Weekendowy look z białą koszulą

Sesja do dzisiejszego posta odbyła się w kultowym miejscu, które niebawem może zniknąć z mapy Poznania, a mianowicie na dachu parkingu obecnego Tesco, gdzie swój początek miał „Czas surferów” Jacka Gąsiorowskiego.

Film ten utrzymany jest w stylu dzieł Quentina Tarantino, przez co nazywa się go „polskim Pulp Fiction”. W jednej ze scen bohaterowie nawet oglądają „Wściekłe psy”, ale też ułożenie scen w niechronologicznej kolejności ewidentnie przypomina filmy tego reżysera. Wartka akcja zaskakuje, a komediowo i ironicznie potraktowana przemoc, wymieszana fabuła oraz niedopowiedzenia stanowią wyzwanie dla widza. Film bardzo polecam nie tylko wszystkim fanom talentu Quentina, ale przede wszystkim mieszkańcom Poznania, a w szczególności dzielnicy Piątkowo.

Parking na dachu tego budynku był pierwszym tego typu w Poznaniu, obecnie rzadko używany, stanowi plac do zabawy zdalnie sterowanymi samochodami, ale mnie niezmiennie będzie kojarzył się z „Czasem surferów”.

Moja dzisiejsza stylizacja to luźny look weekendowy. Proste szorty w tropikalny print, biała lekka koszula z hiszpańskim dekoltem uzupełnione są sznurowanymi sneakersami i obszerną torebką.

Wybór dodatków w niebieskim kolorze nie jest przypadkowy, bowiem w lecie kojarzy się on z ochłoda i przyjemnym kolorem wody 🙂 Bawełniana koszula jest przewiewna, a cały strój bardzo wygodny.

Na naszym blogu modowym znajdziecie letnią stylizację Jane z granatową spódnicą i bluzką o podobnym kroju: http://www.girlsinheels.pl/spanish-soul/ Jako stylistka modowa polecam odcienie niebieskiego na lato. Podobny zestaw z szortami i haftowana bluzka proponowałam dwa lata temu, co pokazuje, że stylizacje modowe z tymi kolorami nie tracą na aktualności: http://www.girlsinheels.pl/blue-shorts/

A jakie Wy macie sposoby na letni look ?

Koszula – H&M

Szorty – H&M

Torebka – Venezia

Sneakersy – Gino Rossi

Okulary – H&M

Zegarek – Tissot