Jesteśmy takie jak Wy?

Mamy sporo ciekawych planów, trochę niepopłaconych rachunków, stertę butów na obcasach i listę spraw do zrealizowania. Niekiedy zabiegane tracimy kontrolę, próbując znaleźć trochę czasu dla siebie. Plotkujemy ile chcemy, zdarza się, że wypijemy wino prosto z butelki. Przyjaźnimy się i dużo o sobie wiemy, dzięki temu wierzymy, że wszystko jest możliwe. Odwaga do dzielenia się z Wami naszymi pomysłami pomieszana ze szczyptą szaleństwa to nasze siły napędowe do tworzenia bloga o stylu.

Handel międzynarodowy to jej specjalność, prywatnie jest właścicielką najtwardszych łydek w mieście i miłośniczką butów na obcasie. Jako nastolatka trenowała pływanie, które zalicza do ulubionych form aktywności. Lubi eksperymenty modowe, dlatego na blogu zobaczycie ją w różnych stylizacjach. To pewna siebie wielbicielka motoryzacji. Jest inicjatorką pomysłu założenia Girls In Heels.

Pełna wigoru i pozytywnej energii. Zawsze z uśmiechem i pokrzepiającym słowem dla najbliższych. Pasjonatka przygód. Czerpie garściami z życia. Czystą radość przynosi jej muzyka, zwłaszcza taka słuchana na żywo.
Na co dzień daje upust swej kreatywności w pracy, wymyślając nowe produkty dla tych najbardziej wymagających. W wolnych chwilach jeździ po całym świecie i poszukuje inspiracji, co przekłada się na jej niepowtarzalny styl.

Zapraszamy do kontaktu: girls@girlsinheels.pl